TRJB336K006RRJ
TRJB336K006RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 6.3V 10% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 6.3V.
Інші пропозиції TRJB336K006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB336K006RRJ TRJB336K006RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 6.3V