Продукція > AVX > TRJB336M010R0650
TRJB336M010R0650
TRJB336M010R0650 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% ESR = 650mOhm
Написати відгук