Продукція > AVX > TRJB336M010RRJ
TRJB336M010RRJ
TRJB336M010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-20% 10V
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB336M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB336M010RRJ TRJB336M010RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 33UF 10V 20% 1210