Продукція > KYOCERA AVX > TRJB475K016RRJ
TRJB475K016RRJ
TRJB475K016RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-10% 16V
на замовлення 13536 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB475K016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB475K016RRJ TRJB475K016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-10% 16V
TRJB475K016RRJ TRJB475K016RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1210