Продукція > AVX > TRJB475K035H1500
TRJB475K035H1500
TRJB475K035H1500 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 10% ESR = 1500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук