Продукція > AVX > TRJB476K006RRJ
TRJB476K006RRJ
TRJB476K006RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 47uF 10% ESR = 1620mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук