Продукція > AVX > TRJB685K010SRJ
TRJB685K010SRJ
TRJB685K010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 6.8uF 10% ESR = 3000mOhm
Написати відгук