Продукція > AVX > TRJB685K016SRJ
TRJB685K016SRJ
TRJB685K016SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 6.8uF 10% ESR = 2650mOhm
Написати відгук