Продукція > AVX > TRJB685M010SRJ
TRJB685M010SRJ
TRJB685M010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 6.8uF 20% ESR = 3000mOhm
Написати відгук