TRJB685M025RRJ
TRJB685M025RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 25V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF +/-20% 25V.
Інші пропозиції TRJB685M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB685M025RRJ TRJB685M025RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF +/-20% 25V