Продукція > KYOCERA AVX > TRJC106K016RRJ
TRJC106K016RRJ
TRJC106K016RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10% ESR = 2000mOhm.
Інші пропозиції TRJC106K016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC106K016RRJ TRJC106K016RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10% ESR = 2000mOhm