Продукція > KYOCERA AVX > TRJC106K020RRJ
TRJC106K020RRJ
TRJC106K020RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-10% 20V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJC106K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC106K020RRJ TRJC106K020RRJ Виробник : AVX Corporation TRJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 20V 2312
товару немає в наявності
TRJC106K020RRJ TRJC106K020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-10% 20V