Продукція > AVX > TRJC106K035H0600
TRJC106K035H0600
TRJC106K035H0600 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 600mOhm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук