Продукція > KYOCERA AVX > TRJC106K035R0600V
TRJC106K035R0600V
TRJC106K035R0600V KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 600mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук