Продукція > AVX > TRJC106M016SRJ
TRJC106M016SRJ
TRJC106M016SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 20% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук