Продукція > KYOCERA AVX > TRJC107K010H0200
TRJC107K010H0200
TRJC107K010H0200 KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = 200mOhm
на замовлення 478 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук