Продукція > KYOCERA AVX > TRJC107M006SRJ
TRJC107M006SRJ
TRJC107M006SRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 100uF 20% ESR = 440mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук