Продукція > KYOCERA AVX > TRJC107M010SRJ
TRJC107M010SRJ
TRJC107M010SRJ KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 2312 ESR=5 00mOhms 20%
на замовлення 2318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук