TRJC155K050RRJ
TRJC155K050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-10% 50V.
Інші пропозиції TRJC155K050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC155K050RRJ TRJC155K050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-10% 50V