TRJC155M050RRJ
TRJC155M050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 50V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJC155M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC155M050RRJ TRJC155M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF +/-20% 50V