Продукція > AVX > TRJC157K006RRJ
TRJC157K006RRJ
TRJC157K006RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF +/-10% 6.3V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJC157K006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC157K006RRJ TRJC157K006RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2312