Продукція > AVX > TRJC225K050A1000
TRJC225K050A1000
TRJC225K050A1000 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 2.2uF 10% ESR = 1000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук