TRJC225M050RRJ
TRJC225M050RRJ AVX Corporation
TRJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 50V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJC225M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC225M050RRJ TRJC225M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 50V