Продукція > AVX > TRJC226K006SRJ
TRJC226K006SRJ
TRJC226K006SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 22uF 10% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук