Продукція > AVX > TRJC226M006RRJ
TRJC226M006RRJ
TRJC226M006RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 22uF 20% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук