TRJC335M050RRJ
TRJC335M050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 50V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJC335M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC335M050RRJ TRJC335M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF +/-20% 50V