Продукція > AVX > TRJC336K004RRJ
TRJC336K004RRJ
TRJC336K004RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 33uF 10% ESR = 2000mOhm
Написати відгук