Продукція > AVX > TRJC336K006RRJ
TRJC336K006RRJ
TRJC336K006RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 33uF 10% ESR = 1800mOhm
Написати відгук