Продукція > AVX > TRJC336M004SRJ
TRJC336M004SRJ
TRJC336M004SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 33uF 20% ESR = 2000mOhm
Написати відгук