Продукція > AVX > TRJC336M006SRJ
TRJC336M006SRJ
TRJC336M006SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 33uF 20% ESR = 1800mOhm
Написати відгук