TRJC476M010SRJ AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% ESR = 5 40mOhm.
Інші пропозиції TRJC476M010SRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC476M010SRJ TRJC476M010SRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% ESR = 540mOhm
товару немає в наявності
TRJC476M010SRJ TRJC476M010SRJ Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% ESR = 5 40mOhm