Продукція > AVX > TRJC685K016RRJ
TRJC685K016RRJ
TRJC685K016RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 6.8uF 10% ESR = 2500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук