Продукція > AVX > TRJC685K020SRJ
TRJC685K020SRJ
TRJC685K020SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 6.8uF 10% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук