Продукція > AVX > TRJC685M025RRJ
TRJC685M025RRJ
TRJC685M025RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 6.8uF 20% ESR = 1070mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук