Продукція > KYOCERA AVX > TRJC686K016R0200
TRJC686K016R0200
TRJC686K016R0200 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 10% ESR=200mOhm
на замовлення 5173 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук