Продукція > AVX > TRJD106K025RRJ
TRJD106K025RRJ
TRJD106K025RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 10% ESR = 1200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук