Продукція > AVX > TRJD106K035S0250
TRJD106K035S0250
TRJD106K035S0250 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 10% ESR = 250mOhm
Написати відгук