Продукція > AVX > TRJD106M025SRJ
TRJD106M025SRJ
TRJD106M025SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 20% ESR = 1200mOhm
Написати відгук