Продукція > AVX > TRJD106M035R0250
TRJD106M035R0250
TRJD106M035R0250 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 20% ESR = 250mOhm
Написати відгук