Продукція > KYOCERA AVX > TRJD106M035S0250V
TRJD106M035S0250V
TRJD106M035S0250V Kyocera AVX
TRJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 10uF 20% ESR = 2 50mOhm
Написати відгук