Продукція > AVX > TRJD107K010H0150
TRJD107K010H0150
TRJD107K010H0150 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% ESR = 150mOhm
Написати відгук