Продукція > KYOCERA AVX > TRJD107K016H0150
TRJD107K016H0150
TRJD107K016H0150 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 10% ESR = 150mOhm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук