Продукція > KYOCERA AVX > TRJD107M016A0150
TRJD107M016A0150
TRJD107M016A0150 KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 20% ESR = 150mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук