Продукція > KYOCERA AVX > TRJD107M016R0150
TRJD107M016R0150
TRJD107M016R0150 KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 ESR=1 50mOhms 20%
Написати відгук