Продукція > AVX > TRJD156K020RRJ
TRJD156K020RRJ
TRJD156K020RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 15uF 10% ESR = 1100mOhm
Написати відгук