Продукція > AVX > TRJD156K035R0225
TRJD156K035R0225
TRJD156K035R0225 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 10% ESR = 225mOhm
Написати відгук