TRJD156K035RRJ
TRJD156K035RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 35V.
Інші пропозиції TRJD156K035RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD156K035RRJ TRJD156K035RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF +/-10% 35V