Продукція > KYOCERA AVX > TRJD156K035S0225V
TRJD156K035S0225V
TRJD156K035S0225V KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 10% ESR = 225mOhm
Написати відгук