Продукція > AVX > TRJD156M020SRJ
TRJD156M020SRJ
TRJD156M020SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 15uF 20% ESR = 1100mOhm
Написати відгук