Продукція > AVX > TRJD156M035S0225
TRJD156M035S0225
TRJD156M035S0225 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 20% ESR = 225mOhm
Написати відгук